15 egļu stāsti Trīs brāļu pagalmā

15 egļu stāsti Trīs brāļu pagalmā

Svētku noskaņās no 5. decembra līdz 12. janvārim „Trīs brāļu” pagalmā (ieeja no Pils ielas 20) 18.00-21.00aicinām apmeklēt egļu mežu. Kas un kam rotās egli nākamajos vakaros, līdz 21. decembrim, kļūs zināms dienu iepriekš brivpratigie.lv facebook profilā.

Nākamā gada sākumā izrotātās egles dosies uz Latvijas sociālajiem namiem, pansionātiem un bērnu namiem. Lai “15 egļu stāsti” saglabātos ilgāku laiku, egles ir ar saknēm un pavasarī katrs apdāvinātais tās varēs iestādīt pie jaunajām mājvietām. Līdzās egļu rotāšanai būs iespējams nosūtīt Ziemassvētku sveicienus, rakstot apsveikumu kartītes tiem cilvēkiem, kas svētkus pavada sociālās aprūpes namos. 

Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes rotātā egle jeb “Lidojošā egle” krāšņota ar skaistām, gaišām, mirdzošām, cerīgām un dzirkstošām gaismiņām, kas katra sevī glabā kādu sapni un brīnumu. Mūsu kolektīvs vēl, lai ikkatram atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņš  bērnam piepildās un atlido viņa lolotais sapnis un cerība!

Gaišus un svētīgus Ziemassvētkus!”

 

 Foto: E. Šulcs